Igor D. Górewicz

Rozważać, później się nie wahać

Oficjalna strona

konik

Niemal od początku swej odtwórczej działalności ocierałem się o kamerę (nie bierzcie tego dosłownie) i do dzisiaj nagromadziłem całkiem spore doświadczenie. Konsultowałem, tworzyłem i współtworzyłem scenariusze, przygotowywałem dobór kostiumów, rekwizytów i lokalizacji, układałem choreografię walk, wielokrotnie zajmowałem się castingiem, organizowałem zdjęcia, bywałem producentem i producentem wykonawczym. Wcielałem się w różne postaci, choć niemal zawsze z mieczem czy toporem w ręku. Miewałem także role mówione, a w fabularyzowanych teledyskach przyjmowałem główne role.

Chociaż ledwie szczątkowy, zawierający ledwie kilka tytułów (bo nigdy o to nie zadbałem i tylko kilku producentów wrzucało tam informacje), mój profil na IMDb, największej na świecie bazy danych o filmach: IMDb icon

Pracowałem dla wielkich i małych, dla telewizji, kina i na potrzeby teledysków produkowanych przez Grupa13, dla Jerzego Hoffmana, dla 20th Cent. Fox, TVP, TVN, Discovery, National Geographic, History, Arte i innych niemieckich telewizji.

W Menu Kulturalnym TVP3 Szczecin krótki przegląd ciekawostek m.in. z działań filmowych. 9.11.2019